Продукція > KYOCERA AVX > TMJC106K020RCQXC
TMJC106K020RCQXC
TMJC106K020RCQXC Kyocera AVX
TMJ_S1gma-3165478.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 10uF 10% 2312 ES R= 500 mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук