Продукція > KYOCERA AVX > TMJD156K035RCQYA
TMJD156K035RCQYA
TMJD156K035RCQYA Kyocera AVX
TMJ_S1gma-3165478.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 15uF 10% SMD ESR=400mOhm
Написати відгук