Продукція > AVX > TMJD226K025RCQYC
TMJD226K025RCQYC
TMJD226K025RCQYC AVX
TMJ_S1gma-845700.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 22uF 10% ESR = 400mOhm
Написати відгук