Продукція > KYOCERA AVX > TMJE336K035RCQYA
TMJE336K035RCQYA
TMJE336K035RCQYA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 33uF 10% SMD ESR=250mOhm
Написати відгук