Продукція > KYOCERA AVX > TMJE337K010RCQYA
TMJE337K010RCQYA
TMJE337K010RCQYA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 330uF 10% SMD ESR=150mOhm
Написати відгук