Продукція > TAIYO YUDEN > TMK021CG5R8BK5W
TMK021CG5R8BK5W
TMK021CG5R8BK5W Taiyo Yuden
mlcc02_e-1307760.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 5.8pF C0G 008004 0.1 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук