Продукція > TAIYO YUDEN > TMK021CG7R6CK-W
TMK021CG7R6CK-W Taiyo Yuden
detail.do?productNo=TMK021CG7R6CK-W&fileName=TMK021CG7R6CK-W_SS&mode=specSheetDownload
Виробник: Taiyo Yuden
Description: CAP CER 7.6PF 25V NP0 008004
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 7.6pF 25V C0G 008004 +/-.25pF Gen Purp.
Інші пропозиції TMK021CG7R6CK-W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMK021CG7R6CK-W TMK021CG7R6CK-W Виробник : Taiyo Yuden TaiyoYuden_09082016_mlcc02_e-1206777.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 7.6pF 25V C0G 008004 +/-.25pF Gen Purp