TMOV20R175E Littelfuse Inc.
littelfuse_varistor_tmov_itmov_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Packaging: Bag
Features: Thermally Protected
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 135J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 297 V
Varistor Voltage (Min): 243 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 175 V
Maximum DC Volts: 225 V
Capacitance @ Frequency: 1400 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM, Packaging: Bag, Features: Thermally Protected, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 135J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 297 V, Varistor Voltage (Min): 243 V, Varistor Voltage (Typ): 270 V, Maximum AC Volts: 175 V, Maximum DC Volts: 225 V, Capacitance @ Frequency: 1400 pF @ 1 MHz.