TMOV20R385E Littelfuse Inc.
TMOV_iTMOV_Varistor_Series.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Features: Thermally Protected
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 300J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 682 V
Varistor Voltage (Min): 558 V
Varistor Voltage (Typ): 620 V
Maximum AC Volts: 385 V
Maximum DC Volts: 505 V
Capacitance @ Frequency: 700 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Features: Thermally Protected, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 300J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 682 V, Varistor Voltage (Min): 558 V, Varistor Voltage (Typ): 620 V, Maximum AC Volts: 385 V, Maximum DC Volts: 505 V, Capacitance @ Frequency: 700 pF @ 1 MHz.