TMOV20R460M
TMOV20R460M Littelfuse Inc.
littelfuse_varistor_tmov_itmov_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Features: Thermally Protected
Package / Case: Disc 20mm 3-Lead
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 360J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 825 V
Varistor Voltage (Min): 675 V
Varistor Voltage (Typ): 750 V
Maximum AC Volts: 460 V
Maximum DC Volts: 610 V
Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Features: Thermally Protected, Package / Case: Disc 20mm 3-Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 360J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 825 V, Varistor Voltage (Min): 675 V, Varistor Voltage (Typ): 750 V, Maximum AC Volts: 460 V, Maximum DC Volts: 610 V, Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 MHz.