Продукція > LITTELFUSE INC. > TMOV20RP275EL4B1
TMOV20RP275EL4B1 Littelfuse Inc.
media?resourcetype=datasheets&itemid=bd475732-1071-4352-b8aa-f78b0007eb05&filename=tmov-itmov
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Features: Thermally Protected
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 190J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Features: Thermally Protected, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 190J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 MHz.