Продукція > LITTELFUSE INC. > TMOV34S181MX2696
TMOV34S181MX2696
TMOV34S181MX2696 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 284V 40KA SQUARE 34MM
Packaging: Bulk
Features: Thermally Protected
Package / Case: Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 40 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 400J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 312 V
Varistor Voltage (Min): 256 V
Varistor Voltage (Typ): 284 V
Maximum AC Volts: 180 V
Maximum DC Volts: 240 V
Capacitance @ Frequency: 6800 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 284V 40KA SQUARE 34MM, Packaging: Bulk, Features: Thermally Protected, Package / Case: Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 40 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 400J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 312 V, Varistor Voltage (Min): 256 V, Varistor Voltage (Typ): 284 V, Maximum AC Volts: 180 V, Maximum DC Volts: 240 V, Capacitance @ Frequency: 6800 pF @ 1 MHz.