TMS320C6211GFN167
TMS320C6211GFN167 Texas Instruments
sprs073l.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT
Packaging: Bulk
Package / Case: 256-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, McBSP
Type: Fixed Point
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 72kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 167MHz
Supplier Device Package: 256-BGA (27x27)
Part Status: Active
на замовлення 4443 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT, Packaging: Bulk, Package / Case: 256-BGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, McBSP, Type: Fixed Point, Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 72kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.80V, Clock Rate: 167MHz, Supplier Device Package: 256-BGA (27x27), Part Status: Active.