Продукція > CHEMI-CON > TND10V-560KB00AAA0
TND10V-560KB00AAA0
TND10V-560KB00AAA0 Chemi-Con
V_e-3313105.pdf
Виробник: Chemi-Con
Varistors 44VDC 56V 500A AEC-Q200
на замовлення 1462 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук