Продукція > CHEMI-CON > TND14V-241KB00AAA0
TND14V-241KB00AAA0
TND14V-241KB00AAA0 Chemi-Con
Виробник: Chemi-Con
Varistors 200VDC 240V 5000A AEC-Q200
на замовлення 1442 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук