Продукція > CHEMI-CON > TND14V-271KB00AAA0
TND14V-271KB00AAA0
TND14V-271KB00AAA0 Chemi-Con
Виробник: Chemi-Con
Varistors 225VDC 270V 5000A AEC-Q200
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук