Продукція > CHEMI-CON > TND14V-331KB00AAA0
TND14V-331KB00AAA0
TND14V-331KB00AAA0 Chemi-Con
Виробник: Chemi-Con
Varistors 270VDC 330V 5000A AEC-Q200
на замовлення 1468 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук