Продукція > VISHAY DALE > TNPU0603158RAZEN00
TNPU0603158RAZEN00
TNPU0603158RAZEN00 Vishay Dale
tnpue3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 158 OHM 0.05% 1/10W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.05%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 158 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 158 OHM 0.05% 1/10W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.05%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 158 Ohms.