Продукція > PASSIVE TECH > TO AM03-090-35
TO AM03-090-35 PASSIVE TECH
Виробник: PASSIVE TECH
Normal closed; 90°C; 250VAC; 6A; plastic case;; dimensions: 15x3,8mm; leads: 35mm Bimetallic thermostat; 90°C  TO AM03-090-35
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 300 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Normal closed; 90°C; 250VAC; 6A; plastic case;; dimensions: 15x3,8mm; leads: 35mm Bimetallic thermostat; 90°C  TO AM03-090-35, кількість в упаковці: 50 шт.