Продукція > VISHAY > TOMC16031001BTS
TOMC16031001BTS
TOMC16031001BTS Vishay
tomc.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 1K Ohm 0.1% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук