Продукція > VISHAY > TOMC16032001DTS
TOMC16032001DTS
TOMC16032001DTS Vishay
tomc.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 2K Ohm 0.5% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 16-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TOMC16032001DTS Виробник : Vishay Resistor Networks & Arrays TOMC 16P ISO 2K 0.5%ABS 0.1%RATIO TS