TON 15-2411SM
TON 15-2411SM TRACO Power
ton15_datasheet-3049671.pdf
Виробник: TRACO Power
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
DC/DC, 15W, Вход: 18-36 VDC, Выход: 5V/3А, изоляция 2250VDC, корпус 1`` x 1`` (SMD), -40...+85 С Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції TON 15-2411SM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TON 15-2411SM TON 15-2411SM Виробник : Traco Power ton15.pdf DC/DC, 15W, Вход: 18-36 VDC, Выход: 5V/3А, изоляция 2250VDC, корпус 1`` x 1`` (SMD), -40...+85 С Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
TON 15-2411SM Виробник : Traco Power ton15.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 15W