TON 15-2412SM
TON 15-2412SM Traco Power
ton15.pdf
Виробник: Traco Power
DC/DC, 15W, Вход: 18-36 VDC, Выход: 12V/1.25А, изоляция 2250VDC, корпус 1`` х 1`` (SMD), -40...+85 С Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 15W, Вход: 18-36 VDC, Выход: 12V/1.25А, изоляция 2250VDC, корпус 1`` х 1`` (SMD), -40...+85 С Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції TON 15-2412SM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TON 15-2412SM Виробник : Traco Power ton15.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 15W