Продукція > TON > TON15-4810WI-SM
TON15-4810WI-SM
Виробник:
на замовлення 6316 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TON15-4810WI-SM
DC/DC, 15W, Вход: 18-75 VDC, Выход: 3.3V/4A, изоляция 2250VDC, корпус 1`` х 1`` (SMD), -40...+85 C Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TON 15-4810WISM TON 15-4810WISM Виробник : Traco Power ton15wi.pdf DC/DC, 15W, Вход: 18-75 VDC, Выход: 3.3V/4A, изоляция 2250VDC, корпус 1`` х 1`` (SMD), -40...+85 C Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
TON 15-4810WISM Виробник : Traco Power ton15wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 13W
товару немає в наявності
TON 15-4810WISM TON 15-4810WISM Виробник : TRACO Power ton15wi.pdf DC/DC Converters - SMD 13.2W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Open Frame