Продукція > RADPOL > TOOCB016004801
TOOCB016004801
TOOCB016004801 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 160mm; W: 4.8mm; black; polyamide; 220N; 100pcs.
Type of cable accessories: cable tie
Length: 160mm
Tie width: 4.8mm
Colour: black
Tie material: polyamide
Tie strength: 220N
Quantity in set/package: 100pcs.
Loop diameter max: 38mm
Flammability rating: UL94V-2
Resistance to: UV rays
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 160mm; W: 4.8mm; black; polyamide; 220N; 100pcs., Type of cable accessories: cable tie, Length: 160mm, Tie width: 4.8mm, Colour: black, Tie material: polyamide, Tie strength: 220N, Quantity in set/package: 100pcs., Loop diameter max: 38mm, Flammability rating: UL94V-2, Resistance to: UV rays.