Продукція > RADPOL > TOOCB020002502
TOOCB020002502
TOOCB020002502 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 200mm; W: 2.5mm; black; polyamide; 80N; 100pcs; UL94V-2
Type of cable accessories: cable tie
Length: 0.2m
Tie width: 2.5mm
Colour: black
Tie material: polyamide
Tie strength: 80N
Quantity in set/package: 100pcs.
Loop diameter max: 50mm
Flammability rating: UL94V-2
Resistance to: UV rays
на замовлення 30 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 200mm; W: 2.5mm; black; polyamide; 80N; 100pcs; UL94V-2, Type of cable accessories: cable tie, Length: 0.2m, Tie width: 2.5mm, Colour: black, Tie material: polyamide, Tie strength: 80N, Quantity in set/package: 100pcs., Loop diameter max: 50mm, Flammability rating: UL94V-2, Resistance to: UV rays.