Продукція > RADPOL > TOOCB020007601
TOOCB020007601
TOOCB020007601 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 200mm; W: 7.6mm; black; polyamide; 380N; 100pcs.
Type of cable accessories: cable tie
Length: 0.2m
Tie width: 7.6mm
Colour: black
Tie material: polyamide
Tie strength: 380N
Quantity in set/package: 100pcs.
Loop diameter max: 50mm
Flammability rating: UL94V-2
Resistance to: UV rays
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 200mm; W: 7.6mm; black; polyamide; 380N; 100pcs., Type of cable accessories: cable tie, Length: 0.2m, Tie width: 7.6mm, Colour: black, Tie material: polyamide, Tie strength: 380N, Quantity in set/package: 100pcs., Loop diameter max: 50mm, Flammability rating: UL94V-2, Resistance to: UV rays.