Продукція > RADPOL > TOOCB036807601
TOOCB036807601
TOOCB036807601 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 368mm; W: 7.6mm; black; polyamide; 540N; 100pcs.
Type of cable accessories: cable tie
Length: 368mm
Tie width: 7.6mm
Colour: black
Tie material: polyamide
Tie strength: 540N
Loop diameter max: 98mm
Quantity in set/package: 100pcs.
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 368mm; W: 7.6mm; black; polyamide; 540N; 100pcs., Type of cable accessories: cable tie, Length: 368mm, Tie width: 7.6mm, Colour: black, Tie material: polyamide, Tie strength: 540N, Loop diameter max: 98mm, Flammability rating: UL94V-2, Resistance to: UV rays, Quantity in set/package: 100pcs..