Продукція > RADPOL > TOOCB052809002
TOOCB052809002
TOOCB052809002 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 528mm; W: 9mm; black; polyamide; 790N; 25pcs; UL94V-2
Resistance to: UV rays
Tie width: 9mm
Length: 528mm
Loop diameter max: 140mm
Quantity in set/package: 25pcs.
Tie strength: 790N
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 528mm; W: 9mm; black; polyamide; 790N; 25pcs; UL94V-2, Colour: black, Type of cable accessories: cable tie, Tie material: polyamide, Flammability rating: UL94V-2, Resistance to: UV rays, Tie width: 9mm, Length: 528mm, Loop diameter max: 140mm, Quantity in set/package: 25pcs., Tie strength: 790N.