Продукція > RADPOL > TOOCW012004801
TOOCW012004801
TOOCW012004801 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 120mm; W: 4.8mm; natural; polyamide; 220N; 100pcs.
Type of cable accessories: cable tie
Tie width: 4.8mm
Tie material: polyamide
Flammability rating: UL94V-2
Loop diameter max: 24mm
Length: 0.12m
Quantity in set/package: 100pcs.
Tie strength: 220N
Colour: natural
на замовлення 14 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 120mm; W: 4.8mm; natural; polyamide; 220N; 100pcs., Type of cable accessories: cable tie, Tie width: 4.8mm, Tie material: polyamide, Flammability rating: UL94V-2, Loop diameter max: 24mm, Length: 0.12m, Quantity in set/package: 100pcs., Tie strength: 220N, Colour: natural.