Продукція > RADPOL > TOOCW016002501
TOOCW016002501
TOOCW016002501 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 160mm; W: 2.5mm; natural; polyamide; 80N; 100pcs.
Type of cable accessories: cable tie
Length: 160mm
Tie width: 2.5mm
Colour: natural
Tie material: polyamide
Tie strength: 80N
Quantity in set/package: 100pcs.
Loop diameter max: 40mm
Flammability rating: UL94V-2
на замовлення 146 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 160mm; W: 2.5mm; natural; polyamide; 80N; 100pcs., Type of cable accessories: cable tie, Length: 160mm, Tie width: 2.5mm, Colour: natural, Tie material: polyamide, Tie strength: 80N, Quantity in set/package: 100pcs., Loop diameter max: 40mm, Flammability rating: UL94V-2.