Продукція > RADPOL > TOOCW020003602
TOOCW020003602
TOOCW020003602 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 200mm; W: 3.6mm; natural; polyamide; 180N; 100pcs.
Type of cable accessories: cable tie
Length: 0.2m
Tie width: 3.6mm
Colour: natural
Tie material: polyamide
Tie strength: 180N
Quantity in set/package: 100pcs.
Loop diameter max: 50mm
Flammability rating: UL94V-2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 200mm; W: 3.6mm; natural; polyamide; 180N; 100pcs., Type of cable accessories: cable tie, Length: 0.2m, Tie width: 3.6mm, Colour: natural, Tie material: polyamide, Tie strength: 180N, Quantity in set/package: 100pcs., Loop diameter max: 50mm, Flammability rating: UL94V-2.