Продукція > RADPOL > TOOCW036807601
TOOCW036807601
TOOCW036807601 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 368mm; W: 7.6mm; natural; polyamide; 540N; 100pcs.
Type of cable accessories: cable tie
Length: 368mm
Tie width: 7.6mm
Colour: natural
Tie material: polyamide
Tie strength: 540N
Loop diameter max: 98mm
Flammability rating: UL94V-2
Quantity in set/package: 100pcs.
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 368mm; W: 7.6mm; natural; polyamide; 540N; 100pcs., Type of cable accessories: cable tie, Length: 368mm, Tie width: 7.6mm, Colour: natural, Tie material: polyamide, Tie strength: 540N, Loop diameter max: 98mm, Flammability rating: UL94V-2, Quantity in set/package: 100pcs..