Продукція > RADPOL > TOOCW037004801
TOOCW037004801
TOOCW037004801 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 370mm; W: 4.8mm; natural; polyamide; 220N; 100pcs.
Type of cable accessories: cable tie
Length: 370mm
Tie width: 4.8mm
Colour: natural
Tie strength: 220N
Flammability rating: UL94V-2
Loop diameter max: 102mm
Quantity in set/package: 100pcs.
Tie material: polyamide
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 370mm; W: 4.8mm; natural; polyamide; 220N; 100pcs., Type of cable accessories: cable tie, Length: 370mm, Tie width: 4.8mm, Colour: natural, Tie strength: 220N, Flammability rating: UL94V-2, Loop diameter max: 102mm, Quantity in set/package: 100pcs., Tie material: polyamide.