TOS30-12SIL
Виробник:
на замовлення 6316 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TOS30-12SIL
Description: DC DC CONVERTER 0.8-3.6V, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO, Package / Case: 13-SIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 0.35" W x 0.50" H (50.8mm x 8.8mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 14V, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 30A, Voltage - Input (Min): 6V, Voltage - Output 1: 0.8 ~ 3.6V, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції TOS30-12SIL
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
TOS 30-12SIL | Виробник : Traco Power |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
Non-Isolated DC/DC Converters 6-14Vin 0.8-5.5V 30A SIP Non-Iso |