Продукція > TOPPOWER > TP04DA48D15 TOPOWER
TP04DA48D15 TOPOWER
TP04DA48D15 TOPOWER TOPPOWER
UIAM4T4815dz_c_TOPPOWER_0001.pdf
Виробник: TOPPOWER
Код виробника: TP04DA48D15 RoHS DC-DC Converter; Isolated; Dual Output; 4W; 130mA; +-15V; 1,5kV; 36V~72V; -40°C~85°C; EFF 80%; Substitute: AIMTEC AM4T-4815DZ (TP04DA48D15W Vin 18-72VDC) Converters AC/DC and DC/DC
кількість в упаковці: 4 шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: TP04DA48D15 RoHS DC-DC Converter; Isolated; Dual Output; 4W; 130mA; +-15V; 1,5kV; 36V~72V; -40°C~85°C; EFF 80%; Substitute: AIMTEC AM4T-4815DZ (TP04DA48D15W Vin 18-72VDC) Converters AC/DC and DC/DC, кількість в упаковці: 4 шт.