TP04DA48D15 TOPPOWER
Виробник: TOPPOWER
DC-DC Converter; Isolated; Dual Output; 4W; 130mA; +-15V; 1,5kV; 36V~72V; -40°C~85°C; EFF 80%; Substitute: AIMTEC AM4T-4815DZ (TP04DA48D15W Vin 18-72VDC) TP04DA48D15 TOPOWER UIAM4T4815dz c
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; Isolated; Dual Output; 4W; 130mA; +-15V; 1,5kV; 36V~72V; -40°C~85°C; EFF 80%; Substitute: AIMTEC AM4T-4815DZ (TP04DA48D15W Vin 18-72VDC) TP04DA48D15 TOPOWER UIAM4T4815dz c, кількість в упаковці: 2 шт.