Продукція > PREMO S.L. > TP0702U-0238J
TP0702U-0238J
TP0702U-0238J Premo S.L.
TP0702U.pdf
Виробник: Premo S.L.
Description: X/Y axis SMD Mechanically Improv
Packaging: Tray
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.303" L x 0.087" W (7.70mm x 2.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 25.3Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 125kHz
Frequency - Self Resonant: 900kHz
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 2.38 mH
на замовлення 992 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: X/Y axis SMD Mechanically Improv, Packaging: Tray, Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.303" L x 0.087" W (7.70mm x 2.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 25.3Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 125kHz, Frequency - Self Resonant: 900kHz, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 2.38 mH.