TP1012-300-200-1.0
TP1012-300-200-1.0 Penchem Technologies Sdn Bhd
TP-1012-300-200-1.0_Silicone%20Thermal%20Pad.pdf
Виробник: Penchem Technologies Sdn Bhd
Description: Silicone Thermal Pad
Packaging: Sheet
Color: Gray
Material: Silicone Pad
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0394" (1.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 300.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity: 12W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: Silicone Thermal Pad, Packaging: Sheet, Color: Gray, Material: Silicone Pad, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0394" (1.000mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 300.00mm x 200.00mm, Thermal Conductivity: 12W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.