Продукція > TOPPOWER > TP2L24S24S-3W
TP2L24S24S-3W TOPPOWER
Виробник: TOPPOWER
3W DC-DC Converter; Single; Vin 18V~36V; Vout 24V; 125mA; 1500VDC; EFF83%; Substitute: TP2L24S24S-3W; AM3G-2424S-NZ AIMTEC UIAM3G2424snz
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
3W DC-DC Converter; Single; Vin 18V~36V; Vout 24V; 125mA; 1500VDC; EFF83%; Substitute: TP2L24S24S-3W; AM3G-2424S-NZ AIMTEC UIAM3G2424snz, кількість в упаковці: 2 шт.