Продукція > TOPPOWER > TP4056-42-ESOP8
TP4056-42-ESOP8 TOPPOWER
Виробник: TOPPOWER
Standalone Li-Ion Battery Charger w/ Thermal Regulation; Vreg 4,2V; 1A; 4V~8V; -40°C ~ 85°C; Equivalent: TP4056-42-SOP8-PP; TP4056-42-ESOP8; TP4056 TOPPOWER UITP4056
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 224 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Standalone Li-Ion Battery Charger w/ Thermal Regulation; Vreg 4,2V; 1A; 4V~8V; -40°C ~ 85°C; Equivalent: TP4056-42-SOP8-PP; TP4056-42-ESOP8; TP4056 TOPPOWER UITP4056, кількість в упаковці: 50 шт.