Продукція > TAGORE TECHNOLOGY > TP44100SG-TPPFC520-EVB
TP44100SG-TPPFC520-EVB
TP44100SG-TPPFC520-EVB Tagore Technology
TP44100SG-TPPFC520-EVB%20Rev-1.0.pdf
Виробник: Tagore Technology
Description: 520W TPPFC EVALUATION BOARD
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 395V ~ 405V
Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC
Current - Output: 1.3A
Regulator Topology: Boost
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: TP44100SG
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: AC/DC Converter
Outputs and Type: 1, Isolated
Power - Output: 520 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 520W TPPFC EVALUATION BOARD, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 395V ~ 405V, Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC, Current - Output: 1.3A, Regulator Topology: Boost, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: TP44100SG, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: AC/DC Converter, Outputs and Type: 1, Isolated, Power - Output: 520 W.