Продукція > TAGORE TECHNOLOGY > TP44200SG-LLC240-EVB1
TP44200SG-LLC240-EVB1
TP44200SG-LLC240-EVB1 Tagore Technology
Application%20Note%20-%20240W%20LLC%20EVB%20Rev-2.0.pdf
Виробник: Tagore Technology
Description: 240W LLC EVALUATION BOARD
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 20V
Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC
Current - Output: 15A
Frequency - Switching: 250kHz
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: TP44200SG
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: AC/DC Converter
Outputs and Type: 1, Isolated
Power - Output: 240 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 240W LLC EVALUATION BOARD, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 20V, Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC, Current - Output: 15A, Frequency - Switching: 250kHz, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: TP44200SG, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: AC/DC Converter, Outputs and Type: 1, Isolated, Power - Output: 240 W.