Продукція > VISHAY > TP8B476M010C
TP8B476M010C
TP8B476M010C Vishay
tp8.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 47uF 10V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 2mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції TP8B476M010C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TP8B476M010C TP8B476M010C Виробник : Vishay / Sprague Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 20% B Case