Продукція > RESI > TPAL0220D10K0K9
TPAL0220D10K0K9
TPAL0220D10K0K9 RESI
TPAL0220.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 10K OHM 35W 0.5% T0220
Packaging: Tube
Power (Watts): 35W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200, Non-Inductive
Package / Case: TO-220-2
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.398" L x 0.177" W (10.10mm x 4.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.772" (19.60mm)
Resistance: 10 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 35W 0.5% T0220, Packaging: Tube, Power (Watts): 35W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Non-Inductive, Package / Case: TO-220-2, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.398" L x 0.177" W (10.10mm x 4.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-220, Height - Seated (Max): 0.772" (19.60mm), Resistance: 10 kOhms.