Продукція > RESI > TPAL0263F2R00K9
TPAL0263F2R00K9
TPAL0263F2R00K9 RESI
TPAL0263.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 2 OHMS 35W 1% TO263
Power (Watts): 35W
Tolerance: ±1%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Supplier Device Package: TO-263
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Resistance: 2 Ohms
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: RES 2 OHMS 35W 1% TO263, Power (Watts): 35W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Non-Inductive, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-263, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Resistance: 2 Ohms.