Продукція > TRACO POWER > TPI 150-115A-J
TPI 150-115A-J
TPI 150-115A-J Traco Power
tpi150a_datasheet.pdf
Виробник: Traco Power
Description: AC/DC CONVERTER 15V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.16" H (101.6mm x 50.8mm x 29.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 10 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 150W, Packaging: Box, Power (Watts): 150W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.16" H (101.6mm x 50.8mm x 29.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 10 A.
Інші пропозиції TPI 150-115A-J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPI 150-115A-J TPI 150-115A-J Виробник : TRACO Power tpi150a_datasheet.pdf Power Supplies - Chassis Mount 150W AC/DC Power Supply in a Chassis Mount Open Frame