TPK15KP100A SMC DIODE SOLUTIONS
TPK15KP_ser.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 15kW; 111÷123V; 93A; unidirectional; SPD4; bulk; TPK15KP
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 15kW
Max. off-state voltage: 0.1kV
Breakdown voltage: 111...123V
Max. forward impulse current: 93A
Semiconductor structure: unidirectional
Case: SPD4
Mounting: SMD
Leakage current: 10µA
Kind of package: bulk
Manufacturer series: TPK15KP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Unidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 15kW; 111÷123V; 93A; unidirectional; SPD4; bulk; TPK15KP, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 15kW, Max. off-state voltage: 0.1kV, Breakdown voltage: 111...123V, Max. forward impulse current: 93A, Semiconductor structure: unidirectional, Case: SPD4, Mounting: SMD, Leakage current: 10µA, Kind of package: bulk, Manufacturer series: TPK15KP.