TPK15KP15CA SMC DIODE SOLUTIONS
TPK15KP_ser.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 15kW; 16.7÷18.5V; 618A; bidirectional; SPD4; bulk
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 15kW
Max. off-state voltage: 15V
Breakdown voltage: 16.7...18.5V
Max. forward impulse current: 618A
Semiconductor structure: bidirectional
Написати відгук
Category: Bidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 15kW; 16.7÷18.5V; 618A; bidirectional; SPD4; bulk, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 15kW, Max. off-state voltage: 15V, Breakdown voltage: 16.7...18.5V, Max. forward impulse current: 618A, Semiconductor structure: bidirectional, Case: SPD4, Mounting: SMD, Leakage current: 10µA, Kind of package: bulk, Manufacturer series: TPK15KP.