TPK15KP26A SMC DIODE SOLUTIONS
TPK15KP_ser.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 15kW; 28.9÷31.9V; 357A; unidirectional; SPD4; bulk
Max. off-state voltage: 26V
Max. forward impulse current: 357A
Leakage current: 10µA
Breakdown voltage: 28.9...31.9V
Peak pulse power dissipation: 15kW
Semiconductor structure: unidirectional
Написати відгук
Category: Unidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 15kW; 28.9÷31.9V; 357A; unidirectional; SPD4; bulk, Max. off-state voltage: 26V, Max. forward impulse current: 357A, Case: SPD4, Mounting: SMD, Manufacturer series: TPK15KP, Type of diode: TVS, Leakage current: 10µA, Breakdown voltage: 28.9...31.9V, Peak pulse power dissipation: 15kW, Semiconductor structure: unidirectional, Kind of package: bulk.